Yer Balonları ve Reklam

Yer balon modellerinin büyüklüklerine ve koyulacağı mekânla alakalı tüketimmeselesindeda farklılıklar olmakta. Yer balon modellerinde üst kısma folyo kesim yada dijital baskıyla eylemyapılabilmektedir. Yer balonları için kuruluşile iletişim kurarak bilgi almak mümkündür. Markalar, çıkarlarını tanıtmak ve alıcı potansiyellerini artırmak için türlü bildirme ürünlerine ihtiyaç duyarlar.

9bf19ffc2bfba433110c564098740f77 - Yer Balonları ve Reklam

Bunlardan biriside yer reklamürünlerinden biriolan yer balonlarıdır. Bunların en popülerolanları; yeni sezon oyun parkları (basket atış parkı, basketbol, boks arenası ve buz adam kaydırak gibi), şişme zıp zıp parklar (zıp zıp çocuk evi ve ahtapot oyun parkı gibi ), şişme kaleler (ejderha kale ve gizemli şato bunun gibi), şişme su ve normal kaydıraklar, şişme korsan gemiler ile şişme futbol ve su oyunları olaraksayılabilir. ürünün popülerliği artarak yapımıherkezintanıması için etkili bir yöntemdir. işyerlerinde ön kısma ve çatılara koyulup yüksek görsellik sunar. Yer balonlarında reklamlar sınırsız olabilmekte.

Sönmez inflatables, ürettiği ürünlerde kaliteden ödünvermeden, doğa koşullarına güçlüyer balonları üretir ve kullanımınıza sunar. holdinginizintanıtımını yapmak istediğinizher organizasyonda, üzerine logonuzu basarak hazırladığımız yer balonlarını  kullanabilir, kişilerinmerakınıçekebilir ve alıcısayınızı artırabilirsiniz. eğersizler balonun baskı olmasını isterseniz yapılacak olan baskıya göre de ekstra olarak bir fiyat çıkarılmaktadır. Siz aklınızda olan yer balonunu bize belirtin gerisini de bize bırakın.1325