Yer Balonları ve Reklam

Yer balon modellerinin büyüklüklerine ve koyulacağı meskenle alakalı tüketimmeselesindeda farklılıklar olmaktadır. Yer balon modellerinde üst kısma folyo kesim veya dijital baskıyla eylemyapılabilmektedir. Yer balonları için kuruluşile iletişim kurarak bilgi almak mümkündür. Markalar, menfaatlerini tanıtmak ve müşteri potansiyellerini artırmak için çeşitli reklam ürünlerine ihtiyaç duyarlar.

9bf19ffc2bfba433110c564098740f77 - Yer Balonları ve Reklam

Bunlardan biriside yer reklamürünlerinden bir tanesiolan yer balonlarıdır. Bunların en rağbetliolanları; yeni sezon oyun parkları (basket atış parkı, basketbol, boks arenası ve buz adam kaydırak gibi), şişme zıp zıp parklar (zıp zıp çocuk evi ve ahtapot oyun parkı bu gibi ), şişme kaleler (ejderha kale ve gizemli şato gibi), şişme su ve normal kaydıraklar, şişme korsan gemiler ile şişme futbol ve su oyunları şekildesayılabilir. ürünün popülerliği artarak yapımıhepimizintanıması için etkili bir yöntemdir. işyerlerinde ön kısma ve çatılara koyulup yüksek görsellik sunar. Yer balonlarında reklamlar sınırsız olabilmekte.

Sönmez inflatables, ürettiği ürünlerde kaliteden tavizvermeden, doğa koşullarına güçlüyer balonları üretir ve kullanımınıza sunar. holdinginizintanıtımını yapmak arzuladığınızher organizasyonda, üzerine logonuzu basarak hazırladığımız yer balonlarını  kullanabilir, kişilerintakdiriniçekebilir ve alıcısayınızı artırabilirsiniz. şayetsizler balonun baskı olmasını isterseniz yapılacak olan baskıya göre de ekstra olarak bir fiyat çıkarılmaktadır. Siz aklınızda olan yer balonunu bize belirtin gerisini de bize bırakın.